olsztyn small

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas podczas  szkoleń z pierwszej pomocy, była to dla nas ogromna przyjemność móc gościć Państwa w naszej jednostce. Wierzymy, że Państwa osobisty udział i zaangażowanie podczas naszych szkoleń wpłynie w znaczny sposób na poprawę bezpieczeństwa w naszym mieście. Państwa obecność motywuje nas do dalszego działania i uświadamia nam wielką potrzebę organizacji dalszych spotkań. Tak więc do zobaczenia już niedługo.

Termin najbliższego szkolenia 28.01.2018 r.

Komenda Wojewódzka PSP w Olsztynie wraz z Komendą Miejską PSP  zaprasza mieszkańców Olsztyna i nie tylko na otwarte szkolenia z zakresu pierwszej pomocy!!!

• JEŻELI CHCESZ WIEDZIEĆ JAK UDZIELIĆ POMOCY !!!!
  • JEŻELI CHCESZ BYĆ GOTOWY, KIEDY BĘDZIE POTRZEBNA POMOC TWOIM NAJBLIŻSZYM !!!!
  • JEŻELI CZUJESZ, ŻE MOŻESZ ZROBIĆ COŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO PATRZEĆ !!!!
  • JEŻELI CHCESZ ZAKTUALIZOWAĆ SWOJĄ WIEDZĘ NA TEMAT PIERWSZEJ POMOCY !!!!

To  nasze szkolenia są właśnie dla Ciebie. Tematem spotkań będzie pierwsza pomoc w oparciu o wytyczne europejskiej rady resuscytacji 2015 r. Podzielonych na część teoretyczną i praktyczną.

Jedyne co trzeba zrobić to wejść na stronę www.kwpsp.olsztyn.pl i zapisać się na jeden z podanych terminów.

To nic nie kosztuje a można wiele zyskać.

RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA:

Edycja 2 Rany i obrażenia, mechanizmy urazów.

• bezpieczeństwo na miejscu wypadku
  • wzywanie pomocy
  • mechanizmy powstawania ran
  • rodzaje opatrunków i ich praktyczne zakładanie