21 czerwca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie odbyło się spotkanie robocze służb i instytucji dotyczące bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży podczas organizowanych obozów harcerskich w powiecie ostródzkim.

W dniu 15 czerwca 2018 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach odbyło się podsumowanie czwartej edycji programu edukacyjnego „mali WIELCY ratownicy”.

W czerwcu strażacy JRG Mrągowo w ramach akcji Kręci Mnie Bezpieczeństwo uczestniczyli w szeregu imprez  organizowanych z okazji Dnia Dziecka przez szkoły, organizacje społeczne i samorządy.

Wakacje tuż, tuż,  każdy z uczniów czeka na zasłużony odpoczynek od szkoły. Jednak by był to relaks szczęśliwy i wesoły koniecznie powinniśmy pamiętać o zasadach bezpiecznego zachowania się.