W piątek 22 grudnia b.r. w nowo otwartej sali konferencyjnej w budynku Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Ełku w przy ul. Suwalskiej dwóch strażaków złożyło ślubowanie na sztandar. Po ślubowaniu strażacy przełamali się opłatkiem

Uroczystość uświetnili swoją obecnością byli komendanci w stanie spoczynku: st. bryg. Mirosław Hołubowicz, bryg. Edward Januszko, st. bryg. Tomasz Lacki. Nie zabrakło również koleżanek i kolegów emerytów. W tak znamienitym gronie dwóch nowo przyjętych strażaków miało okazję złożyć uroczyste ślubowanie na sztandar Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej. Słowo Boże wygłosił kapelan ełckich strażaków ks. dr Jerzy Szorc. Po odśpiewaniu kolęd i przełamaniu się opłatkiem był czas na życzenia i skromny poczęstunek.

Opracowanie i zdjęcia: st. kpt. Jarosław Pieszko