15 stycznia 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami służb mundurowych, tematem spotkania było szeroko rozumiane bezpieczeństwo.

17 stycznia 2020 r. pracownicy Komendy Powiatowej PSP w Węgorzewie podsumowali swoją działalność za rok 2019.

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi 17.01.2020 roku bartoszyccy strażacy pod hasłem „Nie ma bezpiecznego lodu” już po raz czwarty zorganizowali i przeprowadzili pokazy ratownictwa wodnego i medycznego.

Kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegam pożarom” w powiecie ostródzkim rozstrzygnięta.

Komenda Powiatowa PSP w Mrągowie wzbogaciła się o nowy samochód kwatermistrzowski Peugeot Rifter Long Active+. Nowe auto o wartości 84,300zł zostało zakupione całkowicie ze środków Komendy Wojewódzkiej PSP w Olsztynie.