Tradycyjnie tuż po rozpoczęciu okresu grzewczego Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Węgorzewie bryg. Paweł Mickiewicz zaprosił do wzięcia udziału w spotkaniu przedstawicieli zarządców i administratorów budynków mieszkalnych oraz zakładów kominiarskich powiatu węgorzewskiego.

W niedziele 1 grudnia podczas zorganizowanego w iławskiej hali widowiskowo – sportowej festynu „Przyjaciele dla Orkiestry” mającego za zadanie zebranie środków umożliwiających dalszy rozwój iławskiej orkiestry dętej nie zabrakło strażaków.

Komenda Powiatowa PSP w Szczytnie w terminie od 15 listopada 2019 r. do 30 listopada 2019 r. przeprowadziła szkolenie kierujących działaniem ratowniczym dla członków OSP (dowódców OSP).

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie kolejny raz wzięła udział w imprezie mikołajkowej skierowanej do dzieci i rodziców.

30 listopada br. około godz. 8:40 na ul. Grobla Św. Jerzego w Elblągu doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych przez samochód osobowy.