Do tragicznego zdarzenia drogowego doszło 30 lipca 2020 roku około godziny 17:30 na drodze pomiędzy miejscowościami Wiśniewo Ełckie – Zawady Tworki (powiat ełcki).

Po przybyciu   strażaków z OSP Wiśniowo Ełckie na miejsce zdarzenia okazało się, że autem osobowym podróżowała jedna osoba. W momencie dojazdu strażaków z KP PSP w Ełku wylądował śmigłowiec LPR. W celu wydobycia poszkodowanego z pojazdu strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Niestety, lekarz stwierdził zgon kierowcy.  Dalsze działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do czasu zakończenia czynności dochodzeniowo-śledczych przez policjantów z Ełku, którzy zajmują się wyjaśnieniem okoliczności tej tragedii.

Tekst: st. kpt. Jarosław Pieszko,

Zdjęcia: dh Marcin Waszkiewicz