Ostródzka reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zdobyła srebrny medal Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w halowej piłce nożnej strażaków.

W dniu 9 października 2019 roku na obiekcie hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr. 1 w Węgorzewie  odbyły się  gry eliminacyjne jednej z trzech grup do Finału Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Halowej Piłce Nożnej Strażaków.

W dniu 9 października 2019 roku na obiekcie hali sportowej przy Szkole Podstawowej im Mikołaja Kopernika w Lubawie  przeprowadzono eliminacje strefy pomarańczowej do Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej.

5 października 2019 roku na obiekcie sportowym w Pieniężnie odbyły się powiatowe zawody sportowo – pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zawody zostały zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Braniewie przy współudziale Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

W niedzielę 29 września na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie przeprowadzono powiatowe zawody sportowo – pożarnicze dla jednostek OSP z terenu powiatu działdowskiego.